У школах Луцька капітально ремонтують харчоблоки (ФОТО) (ВІДЕО)


У КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 – колегіум» та ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 капітально ремонтують харчоблоки. На ці потреби з міського бюджету кожна школа отримала по пів мільйона гривень. Про це інформують на сайті Луцької міськради, – пише ІА Волинські Новини. Об этом сообщает 0462ua.com со ссылкой на СМИ.

«Проведення ремонтів в харчоблоках шкіл дуже важливі, адже там відбувається приготування їжі, яку споживають учні школи. Все повинно відбуватися в нормальних санітарно-гігієнічних умовах, адже в багатьох навчальних закладах стеля у їдальнях дуже застаріла, не працює вентиляція, а люди працюють в поганих умовах. Звісно, це – ненормально, тому потрібно робити капітальні ремонти», – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук, оглядаючи приміщення харчоблоку у ЗЗСО №11.

Для комфортного перебування кухарів в харчоблоках та учнів, які прийдуть сюди на сніданки та обіди, будівельники замінюють плити та електрообладнання, роблять вентиляцію та ставлять нові роздаткові лінії. Обіцяють зробити все якнайкраще, аби 1 вересня школярі, вчителі та кухарі не впізнали свої шкільні їдальні.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-shkolakh-lutska-kapitalno-remontuiut-kharchobloky/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя