У США попередили про загрозу терактів на «Євробаченні – 2019» в Ізраїлі

Посольство рекомендує уникати місць проведення демонстрацій, стежити за місцевими ЗМІ та слідувати інструкціям влади
Посольство рекомендує уникати місць проведення демонстрацій, стежити за місцевими ЗМІ та слідувати інструкціям влади


Терористичні угруповання можуть вибрати для атаки або насильницьких протестів дату річниці, що збігається з днем початку музичного конкурсу «Євробачення-2019» — 14 травня або День Накба — 15 травня Об этом сообщает НОРВАРДИКС со ссылкой на СМИ.Посольство США в Ізраїлі попередило про загрозу терактів, пов’язаних з святкуванням річниці перенесення дипломатичної місії з Тель-Авіва до Єрусалиму, а також протестами на кордоні з сектором Гази. Про це повідомляється на сайті дипмісії.


У посольстві заявили, що терористичні угруповання можуть вибрати для атаки або насильницьких протестів дату річниці, що збігається з днем початку музичного конкурсу «Євробачення-2019» — 14 травня, або День Накба 15 травня.


Зокрема, посольство рекомендує уникати місць проведення демонстрацій, стежити за місцевими ЗМІ та слідувати інструкціям влади. Крім того, громадянам США і членам їх сімей можуть заборонити перебувати в зоні ракетних обстрілів і бомбардувань.


Напади часто відбуваються без попередження та можуть відбутися далеко за межами сектора Гази і на кордоні з ним в будь-який час, попереджає посольство.


Нагадаємо, в Ізраїлі в місті Тель-Авів стартував 64-й пісенний конкурс «Євробачення-2019», що триватиме до 18 травня 2019.


Напередодні міністр енергетики Ізраїлю Юваль Штайніц заявив, що не виключає військову агресію Ірану через загострення конфлікту між Вашингтоном і Тегераном.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-ssha-poperedili-pro-zagrozu-teraktiv-na-jevrobachenni-2019-v-izrajili-593508.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя