Vladislav Olenchenko: "Вправа на розвиток логічного мислення Дія перша Державна..."

Vladislav Olenchenko в facebook:

Вправа на розвиток логічного мислення Об этом сообщает ukrainianwall.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дія перша Державна виконавча служба Мінюсту Міністр юстиціїї України - Петренко, висуванець партії Народний Фронт організовує продаж майна, яке конфіскують правоохоронні органи МВС - Аваков, НФ. ДВС реформувалась, ввела сучасні засоби запобігання корупції - систему електронних торгів СЕТАМ.

Дія друга кум керівника ДВС скуповує конфіскат за стартовими цінами, втручаючись в роботу системи електронних торгів СЕТАМ і встановлюючи п ... ереможця торгів в ручному режимі. В машині у нього знаходять оригінали внтрішніх документів ДВС.

Дія третя опергрупа кіберполіції України в кількості 11 чоловік з двома підставними понятими МВС - Аваков, НФ, вдираються в домівку Max Cherkasenko член Правління політичної партії ДемАльянс і вилучає особистий ноутбук Макса і його дружини з інформацією про фінансування ДемАльянсу, які досі не повернуті.

Тестові питання 1. Чи є якийсь звязок між цими подіями 2. Якщо є, то як саме ці події повязані 3. Як правильно трактувати сукупність подібних подій в рамках Кримінального Кодексу України з точки зору слідчого НАБУ Олексій Гриценко

Памятаєте історію з обшуками у члена Правління ДемАльянс Max Cherkasenko

Тоді кіберполіція запідозрила, що втручання у електронний майданчик для реалізації ... конфіскованого та арештованого майна СЕТАМ має організований характер злочинної групи. Шукати хакерів, за старою традицією, почали не серед керівництва МВС та Мінюсту, а серед членів ДемАльянсу.

Звичайно, у нас були підозри, що до організації атаки на СЕТАМ має відношення керівництво Міністерства юстиції, але ми не хотіли робити емоційних звинувачень. Для нас було важливо зібрати максимум інформації. Сьогодні така інформація зявилась!

Дякуємо журналістам Схеми корупція в деталях - RFERL , які виявили, що сліди організації втручання у роботу системи ведуть до директора департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції, який і передає на продаж у цю систему конфісковане майно.

З нетерпінням чекаємо на результати офіційного розслідування! Чи воно проводиться тільки тоді, коли направлене проти незалежних політиків

Детальніше https//www.radiosvoboda.org/a/28586357.htmlVladislav  Olenchenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя